top of page

HAKKIMIZDA

Sıcak Karbonatlı Yıkama Yöntemimiz En Gelişmiş, Üstün Yıkama Süreci Olarak Kabul Edilmiştir. Sunduğumuz Profesyonel Hizmetler; Halı Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, El Dokuma Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Taş Fayans Sert Zemin Yıkama, Yatak Yıkama Hizmetleri Verilmektedir.

KORKMAZER HALI VE KOLTUK YIKAMA FABRİKASI’nda yıkanan tüm ürünler kapalı kurutma odasında hijyenik ortamda kurutulur ve ürünlerin kapıdan alınmasından, geri teslim edilmesine kadar ki tüm süreçte müşteri memnuniyeti en üst seviyede gözetilir. Halılarınızı ve diğer ürünlerinizi türüne uygun yöntemler ve şampuanlarla yıkıyor, hijyenik koşullarda kurutuyor ve en kısa sürede teslim ediyoruz.

Misyonumuz

 

  • Sizlere Mutlu Yaşayıp, Huzurla Çalışacağınız Temiz Mekânlar Hazırlıyoruz.

  • En Güvenilir Referanslarımızla Siz Değerli Müşterilerimize Bir Telefon Kadar Yakınız.

  • Kaliteli Hizmetimiz Ve Profesyonel Kadromuzla Her Zaman Yanınızdayız.

  • Şirketimiz Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi Sahibi Olmak İsterseniz Telefonlarımızdan Bize Ulaşabilirsin


Müşterinin Bugünkü Beklentileri Ve Gereksinimleri Tam Ve Zamanında Karşılayıp, Onlara Gelecekte Beklentilerini Aşan Ürün Ve Hizmetler Sunmaktır. Müşterilerimize Güvenilir Ve Rekabetçi İşleme Hizmeti ,Hızlı Cevap Veren Bir İşletme Olmaktır. Sürekli Gelişim Felsefesini İlke Edinmek, Bu Yolla Hizmet Ve Ürünlerin Kalitesini Sürekli Olarak Arttırmaktır.

Vizyonumuz

Uluslararası Vizyon, Misyon Ve Değerleri Doğrultusunda Çalışmak, Müşteri İsteklerinin Daima Ön Planda Tutulması, Çevreye, Doğaya Ve Topluma Saygı, İnsan Kaynaklarına Değer Veren, Yaratıcılığı Destekleyen Ve Gelişmesine Yardımcı Olan Açık İletişime Dayalı Çağdaş Yönetim Anlayışı, Tüm Kaynakların Verimli Kullanımı, Müşterilerimiz, Ortaklarımız, Tedarikçilerimiz Ve Çalışanlarımızla Bütünlük Duygusu Ticari Ve Sosyal İlişkilerimizde Karşılıklı Güven, Üstün İş Ahlakı Ve Dürüst Davranış İlkesinden Vazgeçmemek Olacaktır.

bottom of page